Licówki

W Centrum Stomatologii Syrenka Dental oferujemy Państwu kompleksowe rozwiązania protetyczne – wśród nich także prace estetyczne jakimi są licówki, które idealnie nadają się do korygowania niedoskonałości zębów. Nasi stomatolodzy i protetycy zadbają o Państwa całkowite zadowolenie i zaproponują najlepiej dopasowane licówki. Ursynów to siedziba naszych przychodni – zachęcamy do zapisania się na wizytę!

Licówki to cienkie płatki porcelany lub też kompozytu, które są przeznaczone do trwałego osadzenia na widocznej – wargowej stronie zębów, czyli od strony przedsionka jamy ustnej lub od strony policzkowej. Licówki porcelanowe wyróżniają się bardzo naturalnym wyglądem oraz wysoką estetyką i trwałością, dlatego są szczególnie polecane osobom które chcą zainwestować w piękny uśmiech.

Dzięki licówkom można błyskawicznie wyeliminować różnego rodzaju niedoskonałości zębów. Są one polecane w następujących przypadkach:

  • zmiana koloru zębów
  • zamaskowanie trudnych do usunięcia przebarwień
  • wyregulowanie kształtu zębów
  • wyregulowanie niektórych typów skrzywień
  • nadanie zębom odpowiedniej długości
  • zlikwidowanie diastemy (szpary między zębami)
  • odbudowanie brakujących fragmentów zębów

Przed przystąpieniem do założenia licówki zęby należy wyleczyć. Następnie konieczne jest pobranie wycisków, aby na ich podstawie przygotować wizualizację efektu. Licówki wykonuje doświadczony protetyk z najwyższej jakości materiału – odzwierciedlają one naturalny wygląd zębów, ale mogą być także jaśniejsze od ich zwyczajnego koloru, dlatego dzięki nim można od razu poprawić estetykę uśmiechu. Po przymiarce i zatwierdzeniu wyniku przez pacjenta stomatolog przystępuje do osadzenia licówek w jamie ustnej – w tym celu czasem konieczne jest lekkie wypreparowanie powierzchni zęba, aby trwale i dokładnie je zamocować.

W naszym Centrum Stomatologii oferujemy każdemu z pacjentów kompleksowe usługi w ramach protetyki stomatologicznej. Doradzimy optymalne rozwiązania i przygotujemy dla Państwa najwyższej jakości licówki. W razie pytań, pozostajemy do dyspozycji – na wszystkie odpowiemy wyczerpująco.

Centrum Stomatologii Syrenka Dental – licówki – Warszawa. Zapraszamy do wybrania naszych usług!

stomatolog ursynów