Usługi

leczenie kanałowe ursynów

Endodoncja – leczenie kanałowe

Endodoncja czyli leczenie kanałowe polega na usunięciu zakażonej miazgi zęba (tkanki unerwionej i unaczynionej – potocznie zwanej nerwem zęba), a następnie wypełnieniu oczyszczonych kanałów korzeniowych specjalnie do tego przeznaczonym preparatem.

dentysta ursynów

Wybielanie zębów

Piękny i biały uśmiech to nie tylko dobre samopoczucie, ale także oznaka zdrowia. Mając ładne i jasne zęby, zawsze czujemy się świeżo i pewnie. Jednak nie każdy z nas ma zadowalający odcień zębów, dlatego czasem decydujemy się na profesjonalne wybielanie zębów. Można to zrobić na kilka sposobów.

leczenie kanałowe warszawa

Implantologia na Ursynowie

W Centrum Stomatologii Syrenka Dental na Ursynowie oferujemy Państwu profesjonalne leczenie implantologiczne. Polega ono na uzupełnieniu braków zębowych za pomocą chirurgicznych wszczepów w kość pacjenta, dokładnie w miejsce utraconego zęba.

aparat ortodontyczny ursynów

Chirurgia Szczękowa

Zabiegi chirurgiczne w stomatologii to nie tylko zabiegi usuwania zębów, ale też wiele aspektów związanych z zagadnieniami endodoncji (leczenia kanałowego), protetyki, periodontologii (choroby przyzębia) i implantologii.

Leczenie pod mikroskopem Ursynów,

Ortodoncja

Ortodoncja jest dziedziną stomatologii zajmującą się leczeniem wad zgryzu oraz różnego rodzaju wad rozwojowych w obrębie twarzowo-szczękowym. Lekarz ortodonta koryguje te niedoskonałości najczęściej za pomocą aparatów ortodontycznych.

lekarz stomatolog

Periodontologia

Periodontologia jest dziedziną stomatologii zajmującą się leczeniem przyzębia, czyli inaczej mówiąc leczeniem tkanek otaczających zęby. Lekarz periodontolog przychodzi z pomocą w przypadku dolegliwości takich jak:

stomatolog ursynów

RTG zęba

Lekarz stomatolog, aby zastosować właściwą dla danego przypadku terapię, musi ten przypadek prawidłowo zdiagnozować. Niezbędnym narzędziem pomagającym lekarzowi dobrze ocenić sytuację, jest diagnostyka RTG zęba.

leczenie kanałowe ursynów

Zabiegi Profilaktyczne

Zabiegi profilaktyczne mają na celu przede wszystkim zapobieganie powstawania próchnicy, jednocześnie usuwając główne przyczyny niesatysfakcjonującego uśmiechu m.in. takie jak: przebarwienia zębów, płytkę nazębną, kamień nazębny.

dentysta ursynów

Protetyka Estetyczna

Protetyka Estetyczna polega na uzupełnieniu braków w uzębieniu za pomocą prac protetycznych osadzanych w jamie ustnej na stałe lub protez ruchomych. Protetyka estetyczna oprócz przywrócenia prawidłowych funkcji, dodatkowo może korygować naturalne uwarunkowania zębowe pacjenta, odtwarzając idealny uśmiech.

stomatolog ursynów

Stomatologia Zachowawcza

Stomatologia zachowawcza to głównie leczenie próchnicy polegające na usunięciu poprzez opracowanie uszkodzonych tkanek zęba, a następnie wypełnienie powstałego ubytku odpowiednim materiałem (kompozytowym lub szkłojonomerowym).

Laseroterapia

Laseroterapia

Leczenie światłem lasera jest bardzo skuteczne w przypadku wielu schorzeń stomatologicznych. Jego zastosowanie w tej dziedzinie jest bardzo szerokie: • działa terapeutycznie i przeciwbólowo podczas stanów zapalnych przyzębia, • znacznie redukuje czas rekonwalescencji i gojenia tkanek po zabiegach chirurgicznych...