Lekarze

Lekarz dentysta

lek. dent Weronika Karlik

Ukończyła kierunek Lekarsko-Dentystyczny w Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Już w czasie studiów wiedziała, że swoją przyszłość zwiąże z ortodoncją, która jest obecnie jej wielką pasją. Stale uczestniczy w licznych kursach i sympozjach naukowych z zakresu ortodoncji, gdzie zgłębia i aktualizuje swoją wiedzę oraz poszerza doświadczenie zawodowe. Skomplikowane przypadki w codziennej pracy są dla niej wyzwaniami – dlatego chętnie stawia im czoło. W Centrum Stomatologii Syrenka Dental zajmuje się leczeniem ortodontycznym dzieci i dorosłych. Ortodoncja

Stomatolog na ursynowie

lek. dent Katarzyna Śmielak

Absolwentka Oddziału Stomatologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Staż podyplomowy odbyła na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Uczestniczka kursów i konferencji naukowych z różnych dziedzin stomatologii, otwarta na nowoczesne metody leczenia. Płynnie posługuje się językiem angielskim. W Centrum Stomatologii Syrenka Dental zajmuje się leczeniem: zachowawczym, endodontycznym, protetycznym i chirurgicznym, zarówno dzieci jak i osób dorosłych.

Lek. Dent Marek Puchta

Absolwent wydziału lekarsko-dentystycznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego Miłośnik nowych technologii i nowoczesnych metod terapii które wprowadza w codziennej praktyce. W SyrenkaDental zajmuje się wszelkimi zabiegami z zakresu chirurgii stomatologicznej, implantoprotetyki i implantologii w tym mikrochirurgii tkanek miękkich i regeneracjami kości np. sinuslift (podniesienie dna zatoki szczękowej). Biegle posługuje się językiem angielskim.

Agnieszka Sokulska-Balcerzak

lek. dent Agnieszka Sokulska-Balcerzak

Absolwentka Wydziału Stomatologii Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe. Uczestniczka licznych kursów i konferencji naukowych. Pasjonuje się stomatologią estetyczną i protetyką stomatologiczną. W Centrum Stomatologii Syrenka Dental zajmuje się stomatologią zachowawczą, protetyką i endodoncją. Przyjmuje również pacjentów w języku angielskim.

lek. dent. Michał Köhler

Pochodzący z Warszawy, absolwent kierunku lekarsko-dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Obecnie zajmuje się głównie leczeniem endodontycznym zębów jedno i wielokorzeniowych pod mikroskopem w oparciu o diagnostykę 3D, wykonywaniem estetycznych wypełnień oraz całkowitych odbudów bezpośrednich z zastosowaniem nowoczesnych materiałów kompozytowych. Nie są mu obce także niektóre z zabiegów chirurgicznych jak: atraumatyczne usuwanie zębów jedno- i wielokorzeniowych (również z separacją) oraz samych korzeni. Praca z dziećmi nie sprawia mu problemu, jest konkretny i stanowczy ale jednocześnie wyrozumiały i sympatyczny, dlatego dzieci chętnie wykonują jego polecenia. Komunikuje się także w języku angielskim, niemieckim oraz PJM (język migowy). W Centrum Stomatologii Syrenka Dental zajmuje się stomatologią zachowawczą, stomatologią estetyczną, endodoncją i chirurgią. Stomatologia Zachowawcza, Stomatologia estetyczna, Endodoncja, Chirurgia.