Lekarze

W SyrenkaDental tworzymy uśmiechy z pasją!

Witamy na stronie naszego zespołu! W SyrenkaDental mamy świadomość, że zaufanie do lekarza dentysty jest kluczem do sukcesu w leczeniu stomatologicznym. Dlatego z dumą prezentujemy naszych wyjątkowych specjalistów, którzy są sercem naszej praktyki.

Poznaj Naszych Ekspertów:

Lekarz dentysta Weronika Karlik

Lek. dent Weronika Karlik​

Ukończyła kierunek Lekarsko-Dentystyczny w Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Już w czasie studiów wiedziała, że swoją przyszłość zwiąże z ortodoncją, która jest obecnie jej wielką pasją. Stale uczestniczy w licznych kursach i sympozjach naukowych z zakresu ortodoncji, gdzie zgłębia i aktualizuje swoją wiedzę oraz poszerza doświadczenie zawodowe. Skomplikowane przypadki w codziennej pracy są dla niej wyzwaniami – dlatego chętnie stawia im czoło. W Centrum Stomatologii Syrenka Dental zajmuje się leczeniem ortodontycznym dzieci i dorosłych.

Stomatolog na ursynowie Katarzyna Śmielak

Lek. dent Katarzyna Śmielak​

Absolwentka Oddziału Stomatologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Staż podyplomowy odbyła na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Uczestniczka kursów i konferencji naukowych z różnych dziedzin stomatologii, otwarta na nowoczesne metody leczenia. Płynnie posługuje się językiem angielskim. W Centrum Stomatologii Syrenka Dental zajmuje się leczeniem: zachowawczym, endodontycznym, protetycznym i chirurgicznym, zarówno dzieci jak i osób dorosłych.

Lek. Dent Marek Puchta​

Absolwent wydziału lekarsko-dentystycznego Warszawskiego Uniwersytetu
Medycznego Miłośnik nowych technologii i nowoczesnych metod terapii które wprowadza w codziennej praktyce. W Syrenka Dental zajmuje się wszelkimi zabiegami z zakresu chirurgii stomatologicznej, implantoprotetyki i implantologii w tym mikrochirurgii tkanek miękkich i regeneracjami kości np. sinuslift (podniesienie dna zatoki szczękowej). Biegle posługuje się językiem angielskim.

Lekarz stomatolog Agnieszka Sokulska-Balcerzak gabinet ursynów Cybisa 6

Lek. dent Agnieszka Sokulska-Balcerzak​

Absolwentka Wydziału Stomatologii Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe. Uczestniczka licznych kursów i konferencji naukowych. Pasjonuje się stomatologią estetyczną i protetyką stomatologiczną. W Centrum Stomatologii Syrenka Dental zajmuje się stomatologią zachowawczą, protetyką i endodoncją. Przyjmuje również pacjentów w języku angielskim.

Lek. dent. Michał Köhler​

Pochodzący z Warszawy, absolwent kierunku lekarsko-dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Obecnie zajmuje się głównie leczeniem endodontycznym zębów jedno i wielokorzeniowych pod mikroskopem w oparciu o diagnostykę 3D, wykonywaniem estetycznych wypełnień oraz całkowitych odbudów bezpośrednich z zastosowaniem nowoczesnych materiałów kompozytowych. Nie są mu obce także niektóre z zabiegów chirurgicznych jak: atraumatyczne usuwanie zębów jedno- i wielokorzeniowych (również z separacją) oraz samych korzeni. Praca z dziećmi nie sprawia mu problemu, jest konkretny i stanowczy ale jednocześnie wyrozumiały i sympatyczny, dlatego dzieci chętnie wykonują jego polecenia. Komunikuje się także w języku angielskim, niemieckim oraz PJM (język migowy).
W Centrum Stomatologii Syrenka Dental zajmuje się stomatologią zachowawczą, stomatologią estetyczną, endodoncją i chirurgią.
Stomatologia Zachowawcza, Stomatologia estetyczna, Endodoncja, Chirurgia.

Nasze Wartości:

  • Indywidualne Podejście – Każdy pacjent jest dla nas wyjątkowy, dlatego nasze plany leczenia są dostosowane indywidualnie.
  • Ciągłe Kształcenie – Nasi lekarze regularnie uczestniczą w kursach i szkoleniach, aby być na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami w dziedzinie stomatologii.
  • Komfort Pacjenta – Zależy nam, aby każda wizyta w naszym gabinecie była jak najmniej stresująca i jak najbardziej komfortowa.

Zaufaj Ekspertom

Wierzymy, że nasz zespół specjalistów to fundament sukcesu naszych pacjentów. Zapraszamy do zapoznania się z ich profilami, doświadczeniem oraz osiągnięciami. W SyrenkaDental twój uśmiech jest w najlepszych rękach.