O klinice

Naszym głównym celem jest dążenie do realizacji podstawowych zadań medycyny, a więc leczenia pacjentów zgodnie z maksymą Hipokratesa – „Primum non nocere” („Po pierwsze nie szkodzić”). Stąd też w Centrum Stomatologii Syrenka Dental stosujemy tzw. nieinwazyjne techniki leczenia. Wszędzie tam, gdzie jest taka możliwość, wykonujemy zabiegi maksymalnie oszczędne dla naturalnych tkanek pacjenta.

Dzięki zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań, preparacje (szlifowanie tkanek zęba) podczas leczenia zachowawczego lub w przypadku leczenia protetycznego są niewielkie lub nawet nie wykonuje się ich wcale. Czy to możliwe? Okazuje się, że w obecnym czasie tak! Współczesne materiały stomatologiczne i protetyczne wykorzystujące np. nano-technologię potrafią bez kłopotu sprostać takim założeniom. Najnowsze techniki adhezyjne pozwalają na osadzanie uzupełnień protetycznych w jamie ustnej, częstokroć bez jakiejkolwiek preparacji tkanek pacjenta.

leczenie kanałowe ursynów
ortodonta ursynów

Dlatego proponujemy Państwu właściwe, w pełni zachowawcze leczenie oraz nieinwazyjną, estetyczną i tanią protetykę bez kompromisów, mając na uwadze, że naturalne uzębienie to najlepsze rozwiązanie.

W naszej przychodni zwracamy szczególną uwagę na funkcjonalność wykonywanych wypełnień oraz uzupełnień protetycznych, ponieważ podstawowym i nadrzędnym celem każdego leczenia jest właśnie przywrócenie pacjentowi prawidłowych funkcji i fizjologii narządu żucia.

Bardzo ważnym aspektem w stomatologii jest także estetyka. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasi pacjenci nie tylko właściwie funkcjonowali, ale też świetnie wyglądali i mogli zawsze bez skrępowania szeroko się uśmiechać. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom w tej kwestii, postawiliśmy na połączenie funkcjonalności z najwyższą estetyką. Wykorzystując ponad przeciętne umiejętności naszego personelu oraz najnowsze i najbardziej zaawansowane osiągnięcia technologiczne w dziedzinie stomatologii, zapewniamy Państwa, że dobrze zadbamy o Wasz uśmiech a pełna satysfakcja z efektów każdego leczenia jest u nas gwarantowana!