Naprawa protez

Mają Państwo problem z protezą i potrzebują natychmiastowej pomocy? Zapraszamy serdecznie do Centrum Stomatologii Syrenka Dental – zajmujemy się także naprawą protez zębowych wszystkich typów. Jesteśmy do dyspozycji w Warszawie w dzielnicy Ursynów – tutaj znajduje się nasza przychodnia gdzie czekają na Państwa eksperci w dziedzinie protetyki stomatologicznej.

Profesjonalny gabinet stomatologiczny z narzędziami i modelem protezy, reklamujący usługi naprawy protez dentystycznych w Centrum Stomatologicznym Syrenka.

Naprawiamy protezy ruchome, oraz protezy stałe. W pracy stosujemy wysokiej jakości materiały, dlatego też jesteśmy w stanie zagwarantować optymalny rezultat naprawy zarówno pod względem estetycznym jak i motorycznym.

Naprawiamy dla naszych klientów między innymi:

  • protezy osiadające częściowe i protezy osiadające całkowite
  • protezy szkieletowe – protezy z podparciem ozębnowym lub ozębnowo-śluzówkowym
  • protezy Overdenture
  • korony i mosty
  • licówki

Specjaliści z naszego Centrum Stomatologii są zawsze do Państwa dyspozycji. Jeżeli poszukują Państwo optymalnego komfortu oraz trwałości – doradzimy w doborze najlepszych rozwiązań. Nasi stomatolodzy oraz protetycy to osoby z wieloletnim doświadczeniem, którzy posiadają wysokie kwalifikacje oraz kompetencje do wykonywania wszelkiego rodzaju usług z tego zakresu. Stale służą pełnym wsparciem w przypadku jakichkolwiek pytań.

Wszystkim pacjentom, jako jedyni na rynku dajemy na życzenie, roczną pisemną gwarancję na każde wykonane u nas uzupełnienie protetyczne. Mogą więc Państwo mieć pewność, że nawet w przypadku pojawienia się usterek jesteśmy do dyspozycji.

Centrum Stomatologii Syrenka Dental – naprawa protez – Warszawa. Zapraszamy do skontaktowania się z nami jeszcze dzisiaj – wystarczy tylko zatelefonować, aby umówić się na dogodny termin, lub też od razu odwiedzić nas osobiście i zlecić wykonanie naprawy protezy.

stomatolog ursynów